1 день


Багетоформовочна машина JAC UNIC С2 - Refurbished
Попереднє замовлення !!!
Тістозакатка Jac Unic - призначена для формування тестової маси заготовки для !багетів, батонів, і інший хлібобулочної продукції. Висока продуктивність (1200 заготівок за годину) дозволяє закрити потреби не тільки малих і середніх, але і великих хлібопекарських виробництв.
Три валика для розкочування тіста
Зручні важелі регулювання на правій панелі
Проста заміна стрічки за допомогою висувних касет
Багетоформовочна машина JAC UNIC С2
Вага заготовок: 50/1200г
Максимальна продуктивність: 1200 шт/год.
Потужність, кВт: 1,1
Підключення, В: 380
Габарити, мм: 963х737х702
Вага, кг: 210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | JAC |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Тістозакатка |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| В комплекте оборудования | Посипка для борошна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 150 000 ₴



