Тісторозкаточна машина Bongard SF 600 L - б/у.
Тісторозкаточна машина Bongard SF 600 L - призначена для якісної розкочування тіста в тонкий і рівномірний пласт без розривів.
Тістороскаточна машина BONGARD LAMINOIR SF 600 L
Модель: LAMINOIR SF 600 L
Виробник: Bongard
Країна: Франція
Стан: Відновлене (як нове: розібране, почищені, перефарбовані, протестоване устаткування)
Залишок: 1шт.
Вага (кг): 300
Параметри ВхШхГ (мм): 1030х3100х1160
Характеристики: швидкість конвеєра 57 см / сек. Швидкість вхідного конвеєра на 35% повільніше порівняно зі швидкістю вихідного конвеєра.
Потужність 1.1 кВт;
Напруга 380 В;
Ширина стрічки: 600 мм.
Довжина стрічки: 1300 мм (кожна).
Товщина тесту від 0,2 до 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bongard |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3100 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Довжина | 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









