Тісторозкаточна машина MAC.PAN MK500B
Попереднє замовлення !!!
Тип: настільна
Довжина валків: 500 мм
Діаметр валків: 60 мм
Розмір кожного полотна: 500х710 мм
Зазор між валками: 0-35 мм
Габаритні розміри: 1810х640х860 мм
Потужність: 1 кВт
Напруга: 380 В
Вага: 115 кг
Виробництво: Італія
Тісторозкаточна машина MAC.PAN MK500B дозволяє формувати якісну основу для виробів з тіста. Машина розгортає пласт тесту необхідної товщини, форми, діаметру, зберігає ніжну структуру тіста, економить сили і час персоналу.
Настільна модель з однією швидкістю роботи використовується на професійній кухні ресторанів, кафе, закусочних, чебуречних, пельменних і вареничних, фастфуда, пекарнях, супермаркетах з власним виробництвом.
Розкаточні валки виконані з хромованоЇ шліфованої сталі. Шкребки з тефлону запобігають прилипання тесту і легко знімаються для очищення.
Особливості
Робота з будь-якими видами тіста, навіть при найтоншої раскатке
Ручне управління рухом конвеєрів
Одна швидкість розкочування
Поліровані хромовані валки
Легке зняття скребків для очищення від тіста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MacPan |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1810 мм |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 35 мм |
- Ціна: 98 000 ₴








