Тесторасткаточная машина Tekno Stamap LAM 507B - б/у.
Предварительный заказ!!!
Длина транспортера: 750 мм
Ширина транспортера: 500 мм
Система управления: электромеханическая
Скорость выходного конвейера: 50 см / сек.
Диаметр валиков 84 мм.
Максимальный зазор между валиками: 35 мм
Длина: 1560 мм
Ширина: 970 мм
Высота: 670 мм
Напруга: 380 В
Частота тока: 50/60 Гц
Мощность: 550 Вт
Вес: 100 кг
Цвет серый
Страна производитель: Италия
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekno Stamap |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1560 мм |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 000 ₴










