Тістороскаточна машина Sigma SFG 600TM - б/у.
Скоро у продажу !!!
Тістороскаточна машина Sigma SFG 600TM - Призначена для розкочування листкового, дріжджового та бездрожжового тіста, а також тістових заготовок з крутого тіста в кондитерському та хлібопекарському виробництві. Управління здійснюється за допомогою педалі. Конвеєрна стрічка може працювати з різною швидкістю. Великий зазор між роликами дозволяє здійснити тонке регулювання.
Характеристики:
Габаритні розміри у відкритому стані (ДхШхВ), мм: 2990x1270x1055;
Потужність, кВт: 0,75;
Напруга,В: 380;
Діаметр вальців 73мм;
Довжина вальців, мм: 600;
Відкриття циліндрів максимальне на 48мм; Розмір стрічки, мм: 600х1180
Вага, кг: 232.
Країна виробник: Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна напруга | 380 В |
| Виробник | Sigma |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| В комплекте оборудования | Ножна педаль |
| Матеріал | Сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 45 мм |
| Довжина валків | 600 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









