Тістороскаточна машина Bongard Laminor SF500- б/у.
Попереднє замовлення !!!
Дана модель призначається для роботи з бездріжджовий, дріжджовим і листковим тістом. За допомогою пристрою Bongard SF500BN можна готувати тісто для локшини, пельменів, випічки.
Довжина транспортера - 720 мм;
Ширина транспортера - 500 мм;
Діаметр валків - 80 мм;
Потужність - 0,55 кВт;
Напруга - 380 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Виробник | Bongard |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 40 мм |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









