Тісторозкатувальна машина BONGARD LAMINOIR SF 600 FL (зі станцією нарізки).
Ножі у вартість не враховані.
Незабаром у продажу !!!
Модель: LAMINOIR SF 600 FL
Виробник: Bongard
Країна: Франція
Стан: Відновлене (як нове: розібране, почищені, перефарбовані, протестоване устаткування)
Залишок: 1шт.
Вага (кг): 300
Параметри ВхШхГ (мм): 1030х3100х1160
Характеристики: швидкість конвеєра 57 см / сек. Швидкість вхідного конвеєра на 35% повільніше порівняно зі швидкістю вихідного конвеєра.
Потужність 1.1 кВт;
Напруга 380 В;
Ширина стрічки: 600 мм.
Довжина стрічки: 1300 мм (кожна).
Товщина тіста від 0,2 до 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Bongard |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| В комплекте оборудования | Ножна педаль, Пристосування для нарізки пласта тіста |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 40 мм |
| Довжина валків | 600 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте












