Тістороскаточна машина Conti SF 500B04M
Тістороскаточна машина Conti SF 500B04M використовується в кондитерських цехах і на підприємствах громадського харчування для розкочування листкового та крутого тіста у невеликих обсягах.
Характеристики:
Тип установки: настільний
Довжина валків, см 50
Кількість валків 1 пара
Розведення валків, мм 0-35
Швидкість обертання конвеєра 151 об/хв,
Матеріал виготовлення валків нерж. сталь
Загальна потужність, кВт 0,26
Розмір платформи,мм 350+350
Напруга в мережі, 380
Габарити без упаковки (ШхГхВ), см 1100*970*620
Вага без упаковки, кг 110
Країна – виробник Італія
Країна реєстрації торгової марки - Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Conti |
| Сфера використання | HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 260 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 35 мм |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











