Тісторозкаточна машина RONDO ECONOM Refurbished
Rondo Econom - компактна тісторозкаточна машина яка є ідеальним компактним варіантом для готелів, ресторанів, піцерій, їдалень, кухонь та міні пекарень.
Стабільна товщина виробів.
Спеціальний упор дозволяє легко та точно регулювати кінцеву товщину.
Зручна для чищення конструкція, гладкі поверхні, вбудований у корпус упор для регулювання кінцевої товщини, встановлення та зняття скребків без інструменту, зручно розташовані органи управління, ергономічна форма рукоятки для приведення валків
Тісторозкаточна машина RONDO ECONOM SSO 5304
Характеристика
Виробник:RONDO
Країна виробник Швейцарія
Країна реєстрації бренду Швейцарія
Ширина стрічки, мм: 475
Зазор між валками, мм: 0,3-30
Швидкість розкочування на вихідній стрічці, см/сек:50
Потужність, кВт:0,5
Напруга, В:380
Габарити у відкритому вигляді, мм: 1045х2500
Габарити у закритому вигляді, мм: 1045х1100
Вага кг:145
Тестораскаточная машина RONDO ECONOM Refurbished
Предзаказ!
Rondo Econom – компактная тестораскаточная машина, которая является идеальным компактным вариантом для гостиниц, ресторанов, пиццерий, столовых, кухонь и мини пекарен.
Стабильная толщина изделий.
Особый упор позволяет легко и точно регулировать конечную толщину.
Удобная для чистки конструкция, гладкие поверхности, встроенный в корпус упор для регулировки конечной толщины, установка и снятие скребков без инструмента, удобно расположенные органы управления, эргономичная форма рукоятки для приведения валков
Тестораскаточная машина RONDO ECONOM SSO 5304
Характеристика
Производитель:RONDO
Страна производитель Швейцария
Страна регистрации бренда Швейцария
Ширина ленты, мм: 475
Зазор между валками, мм: 0,3-30
Скорость раскатки на исходной ленте, см/сек:50
Мощность, кВт:0,5
Напряжение, В:380
Габариты в открытом виде, мм: 1045х2500
Габариты в закрытом виде, мм: 1045х1100
Вес кг:145
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Rondo |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 30 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
- Ціна: 135 000 ₴







