Тісторозкаточна машина Bongard SF 600 L - б/у.
Тісторозкаточна машина Bongard SF 600 L - призначена для якісної розкочування тіста в тонкий і рівномірний пласт без розривів.
Тістороскаточна машина BONGARD LAMINOIR SF 600 L
Модель: LAMINOIR SF 600 L
Виробник: Bongard
Країна: Франція
Стан: Відновлене (як нове: розібране, почищені, перефарбовані, протестоване устаткування)
Вага (кг): 300
Параметри ВхШхГ (мм): 1030х3100х1160
Характеристики: швидкість конвеєра 57 см / сек. Швидкість вхідного конвеєра на 35% повільніше порівняно зі швидкістю вихідного конвеєра.
Потужність 1.1 кВт;
Напруга 380 В;
Ширина стрічки: 600 мм.
Довжина стрічки: 1300 мм (кожна).
Товщина розкошування тіста від 0,2 до 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Bongard |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 40 мм |
| Довжина валків | 600 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 000 ₴








