Тісторозкаточна машина МНРТ-130/600 - призначена для механізації процесів розкочування різних видів тіста, в т. ч. листкового, при виробництві кулінарних і кондитерських виробів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1205 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Довжина | 3150 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| В комплекте оборудования | Ножна педаль |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Параметри продуктивності | |
| Продуктивність | 130 кг/год |
| Довжина валків | 600 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 |
| Розвід валків | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 94 950 ₴











