Тісторозкаточна машина GGF Easy 500 SM б/у.
Тісторозкаточна машина GGF EASY 500 SM призначена для автоматичної розкочування тіста для піци, коржів, вареників, пельменів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






